Bendix electromotor fiat siena 1.2 intre 1998-2002
Magneti Marelli

Bendix electromotor fiat siena 1.2 intre 1998-2002

Vezi magazinul Pieseautoscan
  • 3 stele, bazat pe 1 voturi

Bendix electromotor FIAT SIENA 1.

2 intre 1998-2002 Diametru gaura: 12.

0 mm Diametru exterior: 43.

5 mm Total Lungime: 63.

0 mm Pinion diametru: 25.

8 mm Numar orificii: 6.

0 buc Numar dinti: 9.

0 buc Greutate: 0.

78.55 Lei
Cu cate stelute ai vota acest produs?
Informatii produs
Gaura120 mm
Diametru exterior435 mm
Lungime630 mm
Pinion diametru258 mm
Numar orificii60 buc
Numar dinti90 buc
Greutate024kg

Magazine piese auto

Clientii au cumparat si
Despre Magneti Marelli

Magneti Marelli este o companie italiană specializată în dezvoltarea și fabricarea de componente de înaltă tehnologie pentru industria auto.

Compania a fost fondată în 1919 în Italia și de atunci a devenit un jucător global în sectorul auto.

Accentul principal al Magneti Marelli este pe dezvoltarea de sisteme și componente avansate atât pentru motoarele cu ardere internă, cât și pentru sistemele de propulsie electrice.

Gama de produse a companiei include diverse componente auto, cum ar fi sisteme de iluminat, componente ale sistemului de propulsie, unități de control electronice (ECU), sisteme de suspensie, sisteme de evacuare și alte tehnologii avansate.

Magneti Marelli este cunoscut pentru soluțiile sale inovatoare în domenii precum sistemele de injecție a combustibilului, tehnologia de iluminat, sistemele electronice și componentele sistemului de propulsie.

De-a lungul anilor, Magneti Marelli s-a impus ca furnizor-cheie pentru mulți producători de automobile importanți din întreaga lume.

Compania a fost implicată și în sportul cu motor, furnizând componente de înaltă performanță pentru aplicații de curse.

Branduri alternatoare electromotoare
Bendix electromotor fiat siena 1.2 intre 1998-2002
Bendix electromotor fiat siena 1.2 intre 1998-2002
78.55 Lei