Far stanga (2 h7, reglaj electric, fundal albastru) vw golf 1997-2006
Hella

Far stanga (2 h7, reglaj electric, fundal albastru) vw golf 1997-2006

Vezi magazinul Pieseautoscan
  • O stea, bazat pe 1 voturi

Far stanga (2 H7, reglaj electric, fundal albastru) VW GOLF Potrivit pentru: Marca : VW Model : GOLF An fabricatie : 1997-2006 Date tehnice Informati suplimentare: halogen Functii lumini: faza lunga ,cu faza scurta ,lumini ceata, semnalizator ,lumini pozitie Voltaj: 12.

0 V culoare interior: Albastru Tip control: electric Bec far: 2 H7 Partea montare: Stanga Pozitie montare: Stanga Greutate: 4.

08kg Pozitie montare: Stanga Numar referinta: 17.

5 Informatii suplimentare: cu becuri Constructie lampa: Halogen Aprobare: E1 2032 ECE Voltaj[V]: 12.

0 Numar functii luminoase: 5.

0 Tip lampa: H7 H7 H8 PY21W Functie lumini: cu semnalizator faza lunga cu lumini ceata cu faza scurta cu lumini pozitie Trafic pe stA nga stanga: pentru trafic pe stanga.

1992.21 LeiPret vechi: 2235.39 LeiDiscount 11%
Cu cate stelute ai vota acest produs?
Informatii produs
PentruMarcavw
ModelGolf
An fabricatie19972006
Informati suplimentareHalogen
Functii luminiFaza lunga cu faza scurta lumini ceata semnalizator lumini pozitie
Voltaj120
V culoare interiorAlbastru
Tip controlElectric
Bec far2
Partea montareStanga
Pozitie montareStanga
Stanga
Greutate408kg
Numar referinta175
Informatii suplimentareCu becuri
Constructie lampaHalogen
AprobareE1 2032
Voltaj[v]120
Numar functii luminoase50
Tip lampaH7
Functie luminiCu semnalizator faza lunga cu lumini ceata cu faza scurta cu lumini pozitie
Trafic pe sta nga stangaPentru trafic pe stanga

Magazine piese auto

Clientii au cumparat si
Despre Hella

HELLA este un furnizor german de piese auto care operează la nivel global, cu accent pe dezvoltarea și producția de componente și sisteme pentru industria auto.

Compania a fost fondată în 1899 și a crescut pentru a deveni unul dintre cei mai importanți furnizori de iluminat și componente electronice pentru automobile.

Domeniile cheie de expertiză pentru HELLA includ tehnologia iluminatului, electronica, senzorii și managementul energiei.

Compania produce o gamă largă de produse, inclusiv faruri, lumini interioare, lumini de frână, senzori pentru unghiul de virare, sisteme de senzori radar și alte componente electronice pentru automobile.

Produsele HELLA sunt utilizate în diferite vehicule, inclusiv mașini, camioane și motociclete.

Pe lângă activitatea sa auto, HELLA este implicată și în alte sectoare, cum ar fi mașinile agricole și de construcții, aplicațiile marine și iluminatul industrial.

Compania este cunoscută pentru angajamentul său față de inovare și are o prezență puternică în cercetare și dezvoltare pentru a rămâne în fruntea progreselor tehnologice din industria auto.

Branduri iluminat auto
Far stanga (2 h7, reglaj electric, fundal albastru) vw golf 1997-2006
Far stanga (2 h7, reglaj electric, fundal albastru) vw golf 1997-2006
1992.21 Lei