Freza Diamantata Semi-Baston Raza 30mm pt.
Marmura, Granit si Gresie - DXDY.
D85R30H40 Freza diamantata pentru profilat canturi de granit si marmura cu raza de 30mm Grosimea placii de piatra profilate trebuie sa fie peste 15mm Pentru: marmura, granit, piatra naturala Calitate : Standard - calitate profesionala de buna performanta.
Prindere : M14 pentru polizor unghiular Inaltimea frezei este de 40mm Diametrul frezei diamantate este de 85mm Raza frezei este de 30mm.
Pentru | Marmura granit piatra naturala |
---|---|
Calitate | Standard calitate profesionala de buna performanta |
Prindere | M14 pentru polizor unghiular |
DiamantatExpert este un brand specializat în bijuterii și produse din diamante, cunoscut pentru calitatea și rafinamentul pieselor sale.
Cu o experiență vastă în domeniul prelucrării și comercializării diamantelor, brandul oferă o gamă variată de inele, cercei, coliere și alte accesorii prețioase, toate realizate cu o atenție deosebită la detalii.
DiamantatExpert se mândrește cu utilizarea celor mai pure diamante și a metalelor prețioase, având ca obiectiv să ofere clienților bijuterii de o valoare inestimabilă, potrivite pentru ocazii speciale.
Brandul este apreciat pentru eleganța și finețea pieselor sale, devenind o alegere de top pentru cei care doresc să investească în bijuterii atemporale.