Oglinda dreapta electrica incalzita, vw multivan v, transporter v
Magneti Marelli

Oglinda dreapta electrica incalzita, vw multivan v, transporter v

Vezi magazinul Pieseautoscan
  • 3 stele, bazat pe 1 voturi

Oglinda dreapta electrica incalzita, VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V Date tehnice Strat acoperire cu strat protector: Da incalzita: Da Tip transparent: in relief Tip reglare: Electric Partea montare: dreapta Pozitie montare: dreapta Pozitie montare: dreapta Pozitie volan : pentru vehicule volan pe stanga Mod operare: Electric Suprafata: primerizata Oglinda interior exterior: incalzita Convex Calitate Originala O.

(Originala) Numar articol pereche: 351991719950.

626.41 LeiPret vechi: 718.85 LeiDiscount 13%
Cu cate stelute ai vota acest produs?
Informatii produs
ProtectorDa incalzitada
Tip transparentIn relief
Tip reglareElectric
Partea montareDreapta
Pozitie montareDreapta
Dreapta
Pozitie volanPentru vehicule volan pe stanga
Mod operareElectric
SuprafataPrimerizata
Oglinda interior exteriorIncalzita
Numar articol pereche351991719950

Magazine piese auto

Clientii au cumparat si
Despre Magneti Marelli

Magneti Marelli este o companie italiană specializată în dezvoltarea și fabricarea de componente de înaltă tehnologie pentru industria auto.

Compania a fost fondată în 1919 în Italia și de atunci a devenit un jucător global în sectorul auto.

Accentul principal al Magneti Marelli este pe dezvoltarea de sisteme și componente avansate atât pentru motoarele cu ardere internă, cât și pentru sistemele de propulsie electrice.

Gama de produse a companiei include diverse componente auto, cum ar fi sisteme de iluminat, componente ale sistemului de propulsie, unități de control electronice (ECU), sisteme de suspensie, sisteme de evacuare și alte tehnologii avansate.

Magneti Marelli este cunoscut pentru soluțiile sale inovatoare în domenii precum sistemele de injecție a combustibilului, tehnologia de iluminat, sistemele electronice și componentele sistemului de propulsie.

De-a lungul anilor, Magneti Marelli s-a impus ca furnizor-cheie pentru mulți producători de automobile importanți din întreaga lume.

Compania a fost implicată și în sportul cu motor, furnizând componente de înaltă performanță pentru aplicații de curse.

Branduri caroserie
Oglinda dreapta electrica incalzita, vw multivan v, transporter v
Oglinda dreapta electrica incalzita, vw multivan v, transporter v
626.41 Lei