Este realizat din sarma de otel ondulata de inalta calitate, densa.
Perfect pentru lucrari de renovare, curatarea suprafetelor metalice, indepartarea vopselei vechi, lacului, ruginii, bavurilor etc.
Caracteristicile produsului montat pe filet M14 (polizor unghiular standard) din sarma de otel calit de inalta calitate carcasa din otel viteza maxima 12.
500 rpm.
Geko este un brand care produce diverse dispozitive electronice și accesorii.
O linie de produse notabilă asociată cu brandul Geko este camerele de acțiune, adesea folosite pentru a captura activități în aer liber, cum ar fi drumeții, ciclism și sporturi nautice.
Camerele de acțiune Geko sunt proiectate pentru a fi compacte, durabile și capabile să capteze videoclipuri și fotografii de înaltă calitate în medii provocatoare.
Aceste dispozitive vin adesea cu funcții precum carcasă impermeabilă, lentile cu unghi larg și Wi-Fi încorporat pentru partajarea ușoară a conținutului.