Proiector ceata H3 Marca: Pentru model an fabricatie: din Date tehnice Pozitie montare: Fata Semnalizator: Nu Culoare carcasa: Negru Culoare sticla: Transparent Latime: 66.
1 mm Bec: Da Voltaj: 12.
0 V Partea montare: Dreapta Stanga Tip bec: H3 Pozitie montare: Stanga Dreapta Fata Greutate: 0.
34kg Cantitate recomandata: 2 Tip montare: Montare Tip lampa: H3 Voltaj[V]: 12.
0 Latime [mm]: 66.
1 Pozitie montare: Stanga Dreapta Informatii suplimentare: cu electronics fara cap Informatii suplimentare: cu bec cu accesorii Constructie lampa: DE Halogen Aprobare: E1 877 ECE Numar functii luminoase: 1.
0 Inaltime totala [mm]: 81.
3 Tip fixare: suspendat Vertical Montare Adancime [mm]: 139.
6 Culoare carcasa: Negru Functie lumini: cu lumini ceata Zona iluminare[mm]: 40 Culoare lentila: transparent Cantitate: 30 Suprafata: vopsibila Culoare rama: Negru.
Marca | Pentru model an fabricatiedin |
---|---|
Pozitie montare | Fata Stanga Stanga |
Semnalizator | Nu |
Culoare carcasa | Negru Negru |
Culoare sticla | Transparent |
Latime | 661 mm |
Bec | Da |
Voltaj | 120 |
Partea montare | Dreapta |
Tip bec | H3 |
Greutate | 034kg |
Cantitate recomandata | 2 |
Tip montare | Montare |
Tip lampa | H3 |
Voltaj[v] | 120 |
Latime [mm] | 661 |
Informatii suplimentare | Cu electronics fara cap Cu bec cu accesorii |
Constructie lampa | De |
Aprobare | E1 877 |
Numar functii luminoase | 10 |
Inaltime totala [mm] | 813 |
Tip fixare | Suspendat |
Adancime [mm] | 1396 |
Functie lumini | Cu lumini ceata |
Zona iluminare[mm] | 40 |
Culoare lentila | Transparent |
Cantitate | 30 |
Suprafata | Vopsibila |
Culoare rama | Negru |
HELLA este un furnizor german de piese auto care operează la nivel global, cu accent pe dezvoltarea și producția de componente și sisteme pentru industria auto.
Compania a fost fondată în 1899 și a crescut pentru a deveni unul dintre cei mai importanți furnizori de iluminat și componente electronice pentru automobile.
Domeniile cheie de expertiză pentru HELLA includ tehnologia iluminatului, electronica, senzorii și managementul energiei.
Compania produce o gamă largă de produse, inclusiv faruri, lumini interioare, lumini de frână, senzori pentru unghiul de virare, sisteme de senzori radar și alte componente electronice pentru automobile.
Produsele HELLA sunt utilizate în diferite vehicule, inclusiv mașini, camioane și motociclete.
Pe lângă activitatea sa auto, HELLA este implicată și în alte sectoare, cum ar fi mașinile agricole și de construcții, aplicațiile marine și iluminatul industrial.
Compania este cunoscută pentru angajamentul său față de inovare și are o prezență puternică în cercetare și dezvoltare pentru a rămâne în fruntea progreselor tehnologice din industria auto.