Detective este un sistem NVR complet digital pentru monitorizarea și înregistrarea de la 4 camere IP echipate cu un slot pentru un hard disk SATA.
Vă permite să vizualizați monitorizarea de la 4 camere prin ieșirea VGA / HDMI pe monitorul dvs.
sau prin ieșirea LAN și Internet pe PC-uri la distanță, PDA-uri, telefoane mobile, etc.
Înregistrarea imaginilor poate fi efectuată opțional continuu sau în cazul detectării mișcării.
Camerele sunt potrivite și pentru utilizare în exterior și, datorită iluminării IR, permit vederea pe timp de noapte până la o distanță de 25 m.
Instalarea și operarea sunt simple și datorită meniului OSD localizat.
Potrivit pentru protecție și supraveghere în case, birouri, magazine, unități de producție și alte locuri.
Detective vine cu 4 camere IP cu o rezoluție de 1920 x 1080 și o funcție de vedere pe timp de noapte pentru utilizare în interior și exterior.
Înregistrarea se realizează pe un HDD neinclus cu compresie H.
Dispozitivul permite trimiterea unui e-mail atunci când o mișcare este detectată de orice cameră conectată.
Datorită conexiunii LAN, puteți accesa camerele prin internet în orice moment de pe orice PC, PDA, tabletă, telefon mobil etc.
Accesul este protejat prin parolă.
Dispozitivul detectează pierderea semnalului de la intrările video, de exemplu în cazul deteriorării camerei.
În acest caz, veți primi un e-mail de avertizare.
Puteți seta înregistrarea continuă a imaginii sau înregistrarea condiționată de detectarea mișcării.
Pachetul include o telecomandă și un mouse pentru un control mai confortabil al monitorului.
Meniul clar OSD este disponibil în cehă, rusă, engleză, poloneză, maghiară și în alte limbi ale lumii.
Dispozitivul poate fi conectat printr-o interfață VGA / HDMI la un monitor de computer sau la televizor cu acest conector.
Utilizatorul are opțiunea de a utiliza funcția P2P (I-cloud), cu ajutorul căreia își poate configura cu ușurință o conexiune la Internet fără a fi nevoit să-și configureze routerul.
Camerele sunt alimentate prin POE prin cablul de date.
Pachetul include cablare 2 x 15 m si 2 x 25 m.
Parametri tehnici: - Unitate NVR - compresie video: H.
264 - sistem video: NTSC / PAL - SW disponibil pentru dispozitivele compatibile Windows / Android / Iphone - intrare video: 4x camere IP LAN - iesire video VGA, HDMI - optiuni de afisare inregistrare: camera separata, 4 camere, alternanta - optiuni de calitate inregistrare: Excelent / Bun / Normal - moduri de înregistrare: timp specificat/detecție mișcare/declanșare senzor - Interfata HDD: 1 x SATA HDD 2.
5 sau 3.
5, max.
Capacitate 3TB - căutare înregistrări: după oră și dată, după evenimente - Posibilitate SW de a controla mișcarea camerei: da (camerele standard furnizate nu acceptă această funcție) - interfata de retea: RJ45 10/100Mbit/sec - protocoale de rețea: TCP/IP, UDP, DHCP, DNNNS, PPPoE - Acces la Internet: acces în timp real prin Internet Explorer și prin telefoane mobile - backup: fișiere AVI prin USB flash, unitate externă USB, USB CD / DVD - mouse: da, inclus in pachet - alimentare: DC12V / 5A - Interfață VGA / HDMI: da - suport pentru alimentarea camerelor prin POE: da - flux de date: cu o calitate medie de înregistrare de aproximativ 30Gb per 1 cameră într-o zi Camere: - design exterior cu protectie IP65 - senzor de înregistrare: 1/4 CMOS cu rezoluție 1080P - diametrul lentilei: 3,6 mm - suport pentru alimentarea camerelor prin POE: da - interfata de retea: RJ45 10/100Mbit/sec - raza infrarosu pentru vedere pe timp de noapte: 20 - 25 m - temperatura de funcționare: -20 până la 55 ° C Daca nu este specificat altfel la sectiunea stoc, acest produs se expediaza in 4 zile lucratoare.
Tehnici | |
---|---|
Nvr - compresie video | H264 sistem videontsc |
Iphone - intrare video | 4x camere |
Hdmi - optiuni de afisare inregistrare | Camera separata 4 camere alternanta optiuni de calitate inregistrareexcelent |
Normal - moduri de inregistrare | Timp specificatdetectie miscaredeclansare senzor |
Hdd | 1 x |
Capacitate 3tb - cautare inregistrari | Dupa ora si data dupa evenimente |
Sw de a controla miscarea camerei | Da (camerele standard furnizate nu accepta aceasta functie) interfata de retearj45 10100mbitsec protocoale de reteatcpip |
Internet | Acces in timp real prin |
Explorer si prin telefoane mobile - backup | Fisiere |
Dvd - mouse | Da inclus in pachet alimentaredc12v 5a |
Hdmi | Da suport pentru alimentarea camerelor prin |
Poe | Da flux de datecu o calitate medie de inregistrare de aproximativ 30gb per 1 camera intro zi Da interfata de retearj45 10100mbitsec raza infrarosu pentru vedere pe timp de noapte20 25 m temperatura de functionare20 pana la 55 |
Camere | design exterior cu protectie |
Ip65 - senzor de inregistrare | 14 |
Cmos cu rezolutie 1080p - diametrul lentilei | 36 mm suport pentru alimentarea camerelor prin |