Aceste electrovalve pentru irigarea cu apă sunt utilizate pe scară largă în irigarea grădinilor și pot fi utilizate la o gamă extinsă de echipamente pentru gazon, agricultură, desprăfuire industrială și tratare a apei.
Fabricată din materiale plastice ecologice, supapa de conectare la programatorul de irigații este robustă și durabilă.
Este dotată cu o interfață filetată pentru o operare ușoară și practică.
Acest conector al sistemului de udare este proiectat pentru a fi instalat atât deasupra, cât și sub pământ.
Poate fi utilizat cu un programator de irigare AC de 24 V.
Material: Plastic Diametru interfață: 2,54 cm (BSP 1) Intrare: AC 24 V Filet intern Construcție robustă cu buton pentru control de debit Pachetul de livrare conține: 2 x Supapă solenoid pentru irigarea cu apă.
Material | Plastic |
---|---|
Diametru interfata | 254 cm (bsp 1) |
Intrare | Ac 24 |
Pachetul de livrare contine | 2 x |
La Casa Practica, știm cât de important este să ai o locuință funcțională, organizată și confortabilă – fără să cheltuiești o avere.
De aceea, ți-am pregătit o gamă variată de produse utile, accesibile și mereu la îndemână, perfecte pentru orice casă sau grădină.
Fie că vrei să faci mici reparații, să-ți pui ordine în dulapuri, să-ți amenajezi balconul sau să adaugi un strop de stil în living, Casa Practica e aici cu soluții smart, moderne și ușor de folosit.
Unelte, accesorii, decorațiuni, produse pentru depozitare, curățenie, bucătărie și baie – la noi găsești tot ce cauți, într-un singur loc! Practic.
Simplu.
Eficient.
Pentru casă, grădină și tot ce-i între.
Idei bune la prețuri bune.
De ce să alegi Casa Practica? Prețuri pentru toate buzunarele Produse atent selecționate, testate și utile Noutăți constante și idei fresh pentru organizare și confort Livrare rapidă, stocuri disponibile și suport prietenos Transformă-ți casa în locul în care vrei mereu să te întorci.
Cu Casa Practica, fiecare colț devine mai bine pus la punct, mai frumos și mai ușor de întreținut.
Hai să facem lucrurile să meargă.
practic!.